Симовски: Одговорно тврдам, до последна точка и запирка е спроведен пописот по определната методологија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Грчев: Настапи нагла инфантилизација и цел свет оглупавува по истиот принцип

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ