Скерлев: Главна пералница на руски пари е Лондон, вчера слушнавме кои Руси ги финансирале конзрвативците
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Дувњак: Во време на криза многу е битно да се провери релевантноста на изворот на информации

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ