Скерлев: За секоја чест е јубилејот на кралицата Елизабета која 70 години е на тронот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска од Украина: Македонскиот омбудсман со предлог – меѓународна група правобранители да ги посети воените затвореници кои ги држи рускиот окупатор

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ