Скерлев: Ова е последен обид на Путин да остане запаметен во историјата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пољова: Никогаш во Украина немало проблем со Русите кои живеат во земјата, но руската пропаганда си го направи своето

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ