Скопските паркинзи пренатрупани, како до решение, разговор со Атанасова – раководител на правен сектор при ЈП Градски паркинг
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува облачно време со локални врнежи од дожд – на планините снег

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ