Славева Апостолски: Судиите, обвинителите и полицијата мора да се ослободат од родови стереотипи за да има правда за жените
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Аналитичари: За првите 24 часа Русија има повеќе жртви отколку за осум години во Сирија, прашање е колку жртви јавноста може да толерира

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ