Славески: Потребна е контрола од ММФ од надвор, имаме макроекономска нестабилност
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

“Емотивен талог” – за најдлабокото човечко, нова книга од Ана Јовковска

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ