Случај Ѓоковиќ – спорт, бизнис, политика, здравство
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Јовановски од „Слобода превоз“: Бараме од Владата и Градот Скопје да интервенираат – како приватни превозници се соочуваме со економска штета, во спротивно ќе ги вратиме старите автобуси, но нема да протестираме

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ