Смаиловиќ: И државата, институциите, но и жените мора посериозно да се борат против дискриминацијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Урбанович: Ако се случи војна, тоа нема да остане само на ниво на Украина туку ќе се прошири во светот

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ