Со Законот за обесштетување на жртви од трговија со луѓе, жртвата ќе добие сатисфакција од државата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ковачевски: Со зголемено домашно производство се обидуваме цената на струјата да не предизвикува шокови

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ