Со феноменална изведба на „Parla piu piano“ од филмот „Кум“, Весна Ѓиновска Илковска порача: Вирусот ќе го победиме!
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Македонскиот снукер шампион од карантин порачува: Ќе издржиме – времето сакале или не ќе помине

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ