Србиновски: Ако се спојат конфликтите во Тајван и Украина тоа ќе биде голем минус за меѓународната заедница
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бислимовски: С Македонија е спремна за примање на бегалци од Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ