? Станислав Петковски: Надежта е антипод на ентузијазмот, кога ентузијазмот ќе умре, тогаш се запаѓа во летаргија – од „заробена држава“ до „заробена надеж“
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

?? Блажевски од ХОТАМ: Оваа сезона да се преживее, а веќе наредната да работиме профитабилно

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ