Стоилковски: Недовербата кон оваа власт е огромна, рушење на катастрофата е нашата крајна цел
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Карпош е една од најзатворените општини, имавме многу советнички прашања, добивме малку одговори

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ