Столевска: Младите ќе останат во земјата ако системот стане функционален
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Репортажа на Атовска | Украинците разочарани од роднините во Русија: Не сакаат да ни помогнат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ