Стојановска: Време е да се промени начинот на вработување во театрите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Димовски: Не е битно дали има сентимент кон Русија, битно е што се осуди инвазијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ