Стојановска: Не ја разбирам забраната за пренос во Карпош, во совет не снимаме лични податоци туку одлуки за граѓаните
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Пендаровски се извлече од рамката на партиите што го кандидираа и даде конструктивна критика во обраќањето

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ