Стојаноски: Стануваме нерентабилна економија
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Груевски: Секогаш на штрајкот му се дава политичка димензија и затоа синдикатите треба да се држат на страна од политиката

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ