Стојаноска: ВМРО-ДПМНЕ не сака да биде декор во распишаните избори во Маврово-Ростуше и Центар Жупа
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Д-р Бојаџиев: Ако немаме здрава средна класа не можеме да одиме напред

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ