Стојаноска: На Законот за буџет треба да гледаме како граѓани, не како политичари
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бесими: Да знаев дека ова ќе се случи веројатно ќе бев номиниран за Нобелова награда

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ