Стојаноска: По вчерашните случувања, Арбер Адеми под итно да си поднесе оставка
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Фидановски: Македонија треба да ги реши споровите па да почне преговори со ЕУ, тоа е национален интерес

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ