Стојаноски: Дроновите можат да летаат на максимално растојание од 500 метри хоризонтално и 100 метри вертикално од површината на земјата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно време со сончеви периоди

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ