Таравари: Неодржлив е ваков спој на партии во владината коалиција
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Маричиќ: Луѓе кои до вчера го водеа процесот на преговори со Бугарија до ќорсокак сега наоѓаат забелешки

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ