Тасевски за хакерските напади врз Украина: Целта беше да се направи непоправлива штета на системот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Мишиќ: Состојбата со инклузивноста е подобрена, но имаме уште долг пат да изодиме

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ