Тасевски: Со санкциите руските граѓани останаа без вистински информации за конфликтот во Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Атовска: На истокот во Доњецк и Луганск уште ќе се војува, нема наскоро да заврши војната во Украина

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ