Тачи: Ако Путин оди до крај, цехот ќе го платат Русите, а Европа задоцни со евроинтеграциите
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Рајчановски: Градот Скопје како организатор на такси превозот има обврска на граѓаните да им обезбеди сигурен авто-такси превоз

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ