Темелковски: Мали наршувања на полицискиот час, главно поради неинформираност
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Жерновски: Имаме усогласено над 50 отсто од европското законодавство и оттаму Брисел е оптимист за Северна Македонија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ