Тодоров: Премногу слушаме историја од устата на политичарите – историјата и историските теми се исполитизирани и се предмет на политичка злоупотреба
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: САД имаат план да и ја одземат НАЈСИЛНАТА АЛАТКА на Кремљ за УЦЕНА НА ЕВРОПА

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ