Тодоров: Русија сака да нѐ задржи на вечната станица Западен Балкан и да останеме изолиран остров
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Втората фаза од руската инвазија врз Украина – Битката за Донбас започна, Мариопул пружа отпор, Украина ја нападна Русија

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ