Транспорт на стари и инвалидизирани лица-нова услуга на Црвен Крст
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Наталија Задорожњук: Очекуваме парламентите во сите земји, настаните во Буча да ги прогласат за геноцид

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ