Трајанов: Да се воведе една изборна единица, а изборите да бидат во редовен термин
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Aндоновиќ: ЕУ во замена за откажување од апсирациите кон НАТО – Руски компормис во рпеговорите со Киев

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ