Трајанов: Имаме брутален напад на суверенитетот и интегритетот на Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Милевска: И Путин лично и неговото семејство мора да се санкционираат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ