Трајанов: Македонија да биде една изборна единица оти од нас зависи дали ќе биде изгласана владата или не – бараме да се повторат неправедните судски процеси
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Манасков: Потребен е стратешки проект за енергетика – неопходно е формирање на Министерство за енергетика

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ