Трајкоска: Напливот на информации и дезинформации нема да престане, но треба да бидеме подготвени да живееме во таков свет
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Ѓелинчески: Децата имаат неверојатен потенцијал – огромен успех на учениците

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ