Трајковска: Ова забрзување на инфлацијата секако ќе ни изеде една цела плата колкава и да била
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Д-р Мехмедовиќ: Да не креваме паника околу Мајмунските сипаници, но треба да бидеме внимателни

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ