Трајковски: Делчевчани масовно донираат продукти за општини во Украина
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно време со локални врнежи од дожд и снег на планините

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ