Тренчевска: Штрајкувачите платата да ја бараат од СОНК, Владата понуди колку што е реално во услови на криза
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Историчарот Тодоров: Бугарија ако сака да сме пријателска држава, треба да ја смени реториката

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ