Тупанчески: Треба да се преземе нешто радикално за да се промени лошата перцепција кон судскиот систем
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Поповски: Груевски да беше во земјава, сега ќе беше во затвор, а немаше да дава свои мислења за становите што му ги откриваат

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ