(УБ во живо од Лвив) Атовска: И покрај нападот луѓето се големи оптимисти
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува облачно и студено време со локални врнежи од дожд и снег на планините

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ