(УБ во живо од Лвив) Атовска: Украинските сили со турски дронови собориле две руски ракети
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Бајмак: Наставникот не смее да биде деградиран – проблемот со платите мора да биде решен

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ