Угостителската комора бара средба со Владата, не се согласуваат со одлуката рестораните да се затвораат во 18.00
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Проф. Тодоров: Комисијата за историски и образовни прашања треба да ја рестартира својата работа и да се постави на нови, поздрави основи

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ