Украинецот Ганжа за УБ: Не прашааа ли дали сакаме војна – Украина ќе опстои и ќе победи
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Попоска: Имаме војна, загрижува што не се почитуваат принципите на Меѓународното право за вооружен конфликт

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ