Унковски: Во кризни ситуации се гледа колку во општеството фали повисокото ниво на културата и поинаквото мислење за работите – сурова и некултивирана енергија избива и ги дефинира процесите и прави една општа атмосфера во државата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Петрески: Парите мора да се трошат за стимулација на извозот и реструктуирање на економијата

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ