Урбанович: Ако се случи војна, тоа нема да остане само на ниво на Украина туку ќе се прошири во светот
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Украина и Русија – Кој кого ќе нападне?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ