Ученичка од Прилеп напиша песничка: Со седење дома од Корона се штитиме И за нашето здравје се грижиме
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Градоначалникот на Куманово: Барам поригорозни мерки и ингеренција за да го затворам Куманово во борбата против Ковид 19

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ