Фидановски: Македонија треба да ги реши споровите па да почне преговори со ЕУ, тоа е национален интерес
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Тринаесет загинати во ракетирањето на трговскиот центар во Кременчук – Русија се сомнева во провокација слична на Буча

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ