Филиповски од СДСМ: Приоритет ми се градинките, зеленилото и ширење на Аеродром кон периферијата
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Наумоски: Без паника со цените и инфлацијата, но внимателно во кредитно-монетарна политика

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ