Фрчкоски: Не може да има споделена одговорност, Владата треба да знае дека она што го прави е добро
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Андоновиќ: Протести во Подгорица против обидите за уривање на владата на Кривокапиќ – Малцинска влада или вонредни избори?

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ