Хаџимишев: Вакви цени, 2000 евра по кубик гас и 540 евра за мегават час, ниту се виделе ниту ќе се видат
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Славчо најавува променливо облачно и студено време

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ