Хелсиншки комитет: Илоска го убила сопругот во самоодбрана, а семејното насилство треба да се пријавува
Се вчитува рекламата...
Preload Image
Следно

Трајкоска: Напливот на информации и дезинформации нема да престане, но треба да бидеме подготвени да живееме во таков свет

Откажи
Цел екран
0 Коментари
Топ